Самі загубили картку, за перевипуск взяли гроші

bob3008 13 лютого 2024, 13:21
Мала неприємний досвід співробітництва з банком. Заберу свої кошти і більше ніколи сюди не звернусь. Мені випустили фізичну карту в Берегово, я попросили переадресувати її в Мукачево. Зранку отримала дзвінок, що карта на відділенні, заберіть її. Прийшла в Мукачево, там карту знайти не змогли. Писала на гарячі лінії, вони також не змогли сказати, де фізично знаходиться карта. Ну я вже готова була забити, просто перевести кошти в інший банк, але співробітниця вмовила перевипустити карту, аргументувавши, що вона безкоштовна. Я погодилась, а зранку з мене списали 35 гривень за перевипуск. Самі загубили, а я ще маю платити. Я розумію, що це дрібниці, але про них також треба розказувати клієнту, а не казати, що це безкоштовно. Плюс, банк не вважає документи з дії офіційними, хоча там фото є. Розчарована.

rusgl
rusgl
15 лютого 2024, 11:10
Колись теж мав цікаву ситуацію з цим. Після смс про те, що карта перевипущена, потрапив у відділення десь через місяць. Карту не знайшли. Версія манагера була «мабуть утилізували». Ну ок, карта була потрібна, замовляємо перевипуск, звісно платний. Після повідомлення що карта готова, прихожу у відділення, вони знаходять обидві карти :)

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Самі загубили картку, за перевипуск взяли гроші