Погрози позбавити батьківських прав

ALFA21 10 травня 2023, 17:15
Ситуація наступна, в ОТП маю кредит, до війни все було добре, все вчасно сплачувала, з початком війни вся сім«я залишилися без роботи. Але кілька місяців ще була змога вносити мінімальні платежі, далі сплачувала кожного місяця хоча б частину мінімальних платежів — це було три місяці, потім знову сплачувала повністю мінімальний платіж і ще частину коштів на погашення заборгованості по тим мінімальних платежам, які прострочені. Банк в смс начебто запропонував списати частину боргу, зателефонувала за номером який був у смс і у відповідь замість пропозиції по списанню боргу отримала погрози що приїдуть додому і заберуть речі з дому, що відправили запит до соціальної служби на позбавлення мене батьківських прав і все це за борг в 4500грн. Нажаль, ні у них не було запису розмови, як це зазвичай буває, і я теж на запис не ставила. Яке право банк має на те щоб мені погрожувати позбавленням батьківських прав? Це їхня етика спілкування? Те  *** навіть не представилось, а відразу почав погрожувати. Телефон банку за яким телефонувала 0672317596.

zig4free
zig4free
11 травня 2023, 19:21
Банк спонсор терроризма — что вы хотели еще?
nsns3212
nsns3212
12 травня 2023, 21:45
Так это русская помойка, передает данные коллекторам вот они и звонят
плевали они на законы Украины
StarFighter27
StarFighter27
21 травня 2023, 19:01
Вам звонит коллекторская помойка и пугает Вас. Никто Вас не лишит родительских прав. Соц службы даже детей у наркотов и алкашей не забирают.

С ледующий раз запишите разговор с так называемым представителем банка, услышите угрозы, напишите жалобы в НБУ. Сюда на этот сайт писать бесполезно

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Погрози позбавити батьківських прав