Зміна тарифів зберігаючого рахунку без мого відома

MariiaShmyr 8 вересня 2022, 21:12
Відділення за адресою: Київ, бул. Лепсе, 29
В банку у мене уже давно є зберігаючий рахунок в доларах, яким я користуюсь роками: потрохи поповнюю і подекуди знімаю. Там ніколи не було комісії на знаття. Я знімала в інших роках, не 2023.
Так-от прихожу на днях зняти трошки доларів, а мені на касі заявляють що у них з’явиласт комісія в 1% звідкись. Касир це аргументує це тим, що банк несе підвищену відповідальність за кошти в час війни. WTF якби
Це валютний рахунок, тому виходить немало. Якби я знала про це, то зналя в кошти і по тому. Ніякого більше ОТП.
Найбільше мене обурює зміна тарифу без мого відома!
Можливе сповіщення в моб додаток, як сказав касир, це взагалі що таке? Це важлива інформація про це потрібно телефонувати, надсилати лист і чекати підтвердження клієнта, бо це не сервіс, а розвод якби.

Такого безпорядку по відношеню валютних збережень немає в інших банках.

П.с. Касир, який підбиває до тебе клинці на робочому місці це взагалі що таке!!!

8 вересня 2022, 22:03
«Я знімала в інших роках, не 2023.»

Та й 2023 ще не знімали…

«Це важлива інформація про це потрібно телефонувати,
надсилати лист і чекати підтвердження клієнта,
бо це не сервіс, а розвод якби.»

На сайті ОТП-банку опубліковані публічні
Правила користування рахунками АТ «ОТП БАНК»

4.3. ПРАВА БАНКУ
4.3.1. Своєчасно отримувати винагороду за надання банківських послуг Клієнту, згідно з Договором та Тарифами Банку.
4.3.2. Змінювати умови Договору, Тарифи Банку, Правила, за умови попереднього повідомлення Клієнта про такі зміни у порядку, визначеному Договором та Правилами.
10 вересня 2022, 14:32
Якщо ви вважаєте це нормальним сервісом, то ваше право.
10 вересня 2022, 16:25
В правилах предоставления услуг
банка нет ничего на тему согласования изменений с каждым клиентом.
Вас это не устраивает — идите в любой другой банк, где в правилах есть такой пункт.

К сведению, ни в одном укрбанке не прописана обязанность банка согласовывать изменения в тарифах с каждым клиентом.
Да и в правилах предоставления услуг
в европейских банках я не встречал
таких заморочек.
Jokets
Jokets
13 вересня 2022, 19:15
Письмом отправлять? А вы в каком веке живёте? Ало проснетесь, ваш телефон это и есть инструмент информирования как раз таки через приложение. Если вы не следите за новосятм то это не банк виноват, а ваша халатность при этом ещё и корона на голове. Никто за вас вам допу вытерпеть не будет
13 вересня 2022, 23:49
Хамити людям некультурно
SergeyNina
SergeyNina
8 вересня 2022, 22:53
Пумб с 10 сентября уже тоже самое. 1% но там есть условия чтобы было ноль. Хотя по моему это свинство не уведомлять клиента об изменениях в тарифах.
10 вересня 2022, 16:00
Неужели надо обзвонить каждого клиента и каждому озвучить все изменения…
Это же сколько оплачиваемых
человеко-часов надо потратить.

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Зміна тарифів зберігаючого рахунку без мого відома