Відмовили в оплаті вільного платежу.

26 травня в першій половині дня пришли сплатити вільний платіж за реквізитами у відділення на вулиці Шевченка м. Кременчук, касир на робочому місці була відсутня. Ми звернулись до фахівця, чи можливо в касі оплатити за реквізитами платіж, але нам в обслуговуванні було відмовлено так як ми не є клієнтами вашого Банку! Я поцікавилась телефоном гарячої лінії, нам відповіли що він знаходиться на виході. Перетелефонувавши на гарячу лінію та залишивши скаргу обіцяли перетелефонувать, але по цей день питання не вирішено та не надано роз’яснення на якій підставі відмовлено в платежі!
Як з’ясувалося, що дзвінки на вашу гарячу лінію платні! Тобто якщо клієнта не влаштовує обслуговування та він хоче поскаржитись, то повинен ще й заплатити!!! В усіх Банках дзвінки на гарячу лінію безкоштовні!
Перший раз звернулась до вашого Банку та останній. Сподіваюсь керівництво вирішить питання того, що людей примусово заставляють відкривати картки та більше такі ситуації не будуть повторюваться ні з ким.

Курс валют в ОТП Банк

EUR 44 45.5

Курс валют в ОТП Банк

EUR 44 45.5
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Відмовили в оплаті вільного платежу.