Кинули на обміні валют

yuriylysak 14 лютого 2022, 22:34
Купую в суботу 12 лютого 2022 валюту за курсом 28,18. Курс не зі стелі, а на OTP smart у додатку в телефоні. Тобто хтось же в банку його запропонував такий курс. Купив, операція пройшла і висить як «в обробці». Ну все, думаю в понеділок автоматом підтвердиться. Приходить понеділок ранок 14 лютого, уй вам, операція відхилена. Пояснення від банку — «не можемо провести операцію за цим курсом». То ви ж самі запропонували цей курс в суботу. Тобто коли було все спокійно, то давайте купуйте, як трохи заштормило, то нєєє. Не продамо. Це банк чи контора мінял. Клієнт з 2005 року. Не раджу цей банк, так, для туда сюда може бути, а для серьозних справ НІ, трактують все на свою користь. Взагалі банк як раз і перевіряється в складних ситуацвях, тут стають не на вашу користь. Тільки уявіть, купуєш валюту в них на сайті, за їх курсом, готовий платити 0,1% від суми операції, а вони тобі «відхилено». А ще роздумував почати інвестувати в акції з ними навесні … Як кажуть не було би щастя, да нещастя допомогло. Завтра залишу на рахунку 1,30 грн. і до побачення.

Курс валют в ОТП Банк

EUR 44 45.5