Якість

toma1999 20 листопада 2021, 14:46
Звернулася через вайбер з метою зменшення кредитного ліміту по карті. Була здивована, коли мені повідомили, що якимось чином у мене змінено місце реєстрації. Після чого я зателефонувала на контакт центр, де мені підтвердили цю інформацію і порадили звернутися в точку видачі картки.
На слідуючий день я звернулася в точку видачі, на що мені відповіли, що не можу ь перевірити інформацію стосовно інформації щодо моєї прописки. Далі я запитала поо відсоткову ставку по кредиту, спеціаліст відповіла, що не знає. Я була шокована такою відповіддю. Тобто в точці видачі карти мене проконсультувати не змогли. Потім, я знову зателефонувала до контаккт ценру і дізналась, що моя карта заблокована і мені знову не можуть допомогти, ні повідомити причину блокування, ні зменшити ліміт. На цей раз мене відпрааили у ввдділення, якого у моєиу місті немає. Влітку в мене була ситуація, зо заблокували карту, але по дзвінку все вирішилось, на протязі 30 хв карту розблокували і назвали причину. Відсотки за останні два місяця нараховані занадто великі, пояснити ніхто не може.
Дуже неприємно бачити таке відношення до клієнтів, шокує некомпетентність співробітників, таке враження шо або не знають умов продукту або навмисно змовчують. Жахливе відношення до клієнта. Нікому не порекомендую ОТП банк. Питання так і не вирішено.

Kate97
Kate97
2 лютого 2022, 11:48
Боже , ну то саме) адреса реєстрації у мене виявляється не правильна , трубку кидають в кол центрі , бо не знають елементарних відповідей , або хамлять , щоб більше не питав! Я такого жахливого обслуговування не бачила ще ніде))) надіюсь з ними попрощатись блищий місяць)))

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк