Банк і афери

Werbnm 5 червня 2021, 23:51
Доброї ночі зімною відбулася така ситуація з банком отп що не можу зрозуміти другий день. Черговий кредит на техніку був взятий в лютому 2021 р.І проплати відбувалися регулярно до червня тобто 4 місяці по договору. Два дні тому приходе повідомлення що прострочення по кредиту звісно що хвилювання тривога багато думок чому так? Так як за цей місяць проплата є де ділися кошти, що відбувається, я телефоную в банк і тут іще один сюрприз оператор яка завжди була привітна, на той час підняла слухавку Аліна представилася консультант банку отп почала відразу підіймати голос, навіть не запитала по якому питанню, а тільки сказала що мене занесено до списку боржників, ви серйозно… Сказала що я боржник, добре на цьому не закінчилося я телефоную на гарячу лінію намагаюся зрозуміти звідки борг де кредитна історія супер ідеальна всі кредити були на техніку, закривалися набагато раніше. Підіймає слухавку оператор банку чоловік і тут саме цікаве в цій історії він переглянув мої проплати до речі чеки в мене є він говоре таке, так дійсно ви сплачували вчасно все вірно, а звідки борг? А він ви знаєте в квітні банк сам затримав проплату не пропустив кошти вони просто знаходилися в банку але їх не зафіксували що здійснилася проплата за місяць і зняв в травні за два місяці тому станом на червень 01.06 у вас бор і ви повинні сплати 212 грн Вибачте! Ви серйозно? Цим банком я користувалася постійно але зараз я вважаю не чесним на руку банком України проводяться афери, співробітники в загалі розум втратили не вміють спілкувався спокійно коректно і тримати дистанцію все ж таки не подушка телефонує ,і решті решт можна вже в нашому столітті поміняти стаціонарні телефони на мобільні так зручніше буде для клієнтів принаймі так зробили всі інші банки один цей лишився.Тому в мене така думка банк проводе афери своєрідні на таких клієнтам як я із супер ідеальною історією кредитною де немає до чого придратися.

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.9