Разглашают информацию о задолженности

Vitaliya37 20 лютого 2021, 20:47
Мне дали кредитную карту, я брала средства с кредита и дожидаться всё время во время, но в связи с карантина у меня возникла задолженность, работники банка мало того, что позвонили мужу на работу так ещё и позвонили моим сотрудникам и рассказали какая я плохая и имею задолженность в размере таком то.На момент выплаты был карантин и проценты по закону не должны были начисляться. Но у меня вопрос какое банк имел право разглашать у меня на работе сотрудникам сумму моего долга в том числе и моему мужу???

IrinaSvarogova
IrinaSvarogova
25 лютого 2021, 2:19
Вообще не имели права звонить. Ни сотрудникам, ни супругу. Эти звонки незаконны.
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
27 лютого 2021, 0:49
Якщо в договір вписали шо ви гадаєте згоду на такі дзвінки то чого незаконні?
1 березня 2021, 9:29
«На момент выплаты был карантин и проценты по закону не должны были начисляться. «- хто вам таку дурню розповів? Під час каратниту не можуть застосовуватися штрафні санкції, а от відсотки та комісії нараховуються згідно умов кредитної угоди. Чи банки за часів карантину не мають по депозитам відсотки платити та ЗП працівникам?
1 березня 2021, 9:31
Ну і взагалі смішно що людина, яка порушує нею ж підписані угоди, починає ще претензії виставляти. Ви забули що під час оформлення кредитної угоди самі надавали контактні дані третіх осіб? Впевнений що ви у них навіть згоди на це не питали! Тепер й пожинайте плоди своїх дій та порушення кредитної угоди! Платіть вчасно і ніхто вашого чоловіка та колег турбувати не буде!
Nadyastr
Nadyastr
15 квітня 2021, 8:01
Обычный гнусный коллекторишка? Уверена, она таких соглашений не подписывала, и данных не предоставляла! Ваша незаконная деятельность по разглашение персональных данных очень скоро будет жестоко пресекаться
15 квітня 2021, 11:32
Я до колекторів маю таке ж відношення як і ви.
Я констатую факт, що потрібно відповідати по власно підписаним угодам і наданим контактам!
Ви в сусіда кошти позичте і скажіть щоб не смів турбувати вас та ваших близьких, коли ви їх не віддасте вчасно:)

Курс валют в ОТП Банк

USD 41 41.5

Курс валют в ОТП Банк

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Разглашают информацию о задолженности