некоректна робота і взаємодія

leonid02008 20 жовтня 2020, 12:55
Відділення за адресою: Львів, пр-т В. Чорновола, 59
Складається враження, що кожен працівник існує в своєму банку, і якогось єдиного набору правил в банку немає.

1. Прийшов закрити картку, всі відповідні заяви підписані, картка знищена в відділенні. На рахунку залишена сума в розмірі 100 грн
2. При знищенні озвучено час закриття картки в 45 днів (сучасні технології, відкриття картки в кілька кліків, а закриття — 45 днів, чому?)
3. на наступний місяць прийшла інформація про те, що в мене по картці борг за виплату(тут вже вирішив подарувати банкові 20 грн, оскільки тариф справді 120, а закриття картки — неочікувано довго)
4. в цьому місяці ця ж інформація. тепер «заплатіть 120 грн». Цікавий вихід для банку, враховуючи що від 21 серпня до цього моменту пройшло вже два місяці(більше 45 днів про які говорилось про закриття)
5. при дзвінку виявилась магія — картка не закрита, і продовжує функціонування.(будучи знищеною у відділенні)
6. Сам факт того, що відкриття і закриття рахунку — тільки в відділенні + купа паперової роботи замість онлайн взаємодії.

P.s. примітка: банк, який працює, і намагається показати себе на ринку як дуже хороший, не придбав собі безкоштовного номеру телефону, та не дає зробити більшість дій онлайн.

Курс валют в ОТП Банк

EUR 44 45.5