Скарга на працівників банку

Todorovich1983 10 вересня 2020, 18:03
Доброго дня, я Тодорович Оксанка Володимирівна, хочу звернутися до Вас з скаргою на неправомірні дії працівників ОТП банку. У серпні місяці 2020 року до мене зателефонувала представник ОТП банку і запитала мене, чи я знаю Голод Ірину Юріївну, так як оформляючи кредит Голод І.Ю. зазначила мене як третю особу і вказала мої дані.
Представнику банку я вказала, що Голод І.Ю. я знаю вона є моєю троюрідною сестрою, однак не спілкуюся з нею 20 років, крім того я живу у Львівській області, а вона в Сумській області, а це 1000 км. відстань між нами, про її життя я нічого не знаю, де вона взяла мої дані і зазначила в кредитному договорі мені не відомо.
Крім того, даного кредитного договору я в очі не бачила, підпису мого там немає. Коли Голод Ірина Юріївна оформляла кредит до мене представники банку не телефонували і не питали чи відома мені дана особа, так як вона мене зазначила в договорі.
Зараз до мене телефонують і погрожують мені виїзною групою, так як я не виконую кредитні зобов'язання.
Звертаю Вашу увагу, що я не є клієнтом даного банку і ніяких кредитів не оформляла, а тому в мене немає ніяких зобов'язань перед даним банком.Одночасно, коли я говорила з представником банку, я це все їй повідомила. І хотіла, щоб вона мені представилася, щоб я могла звернутися з заявою в поліцію про вимагання особисто на неї, однак вона не зазначила ні свого прізвища, ні імені, ні по-батькові.
Крім того, згоди на збір та обробку моїх персональних даних я банку не надавала, мій підпис відсутній, про що я наголосила представнику ОТП банку і так само звертала увагу на кримінальну відповідальність.
Прошу мою скаргу розглянути в терміни згідно чинного законодавства України.
Наперед, вдячна!!!

ksena777
ksena777
1 листопада 2020, 15:09
Ви пишете у відгуках, а треба в поліцію. Тут ви можете до посиніння волати про справедливість.

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк