!!Вибірковий!! пільговий період

makkos 22 березня 2020, 14:50
Дружина помітила «дірку» по картці в більше за 1000грн. Вчора було 830грн. залишку, сьогодні -(мінус) 250. По виписці данних про витратні операції немає. Тобто пропали кошти, просто — було і нема. Виявляється, що пільговий період по кредитним карткам — ВИБІРКОВИЙ. Тобто якщо ви переказали 1000грн, то окрім відсотків за кредитні кошти знімуть ще і відсоток по кредиту, навіть якщо ви у пільговому періоді. Пільговий період не розповсюджується на зняття готівки і перекази! Ще й по тихому без повідомленнь, та відображень в історії. Люди добрі, це шахраї, а не банк. Будемо відмовлятись від продуктів ОТП і вам не раджу зв'язуватись. Бережіть нерви і свої гроші.

kingcity
kingcity
23 березня 2020, 15:57
Пільговий період у жодній кредитці жодного банку не розповсюджується на зняття готівки і перекази. І  у тарифах ОТР чітко сказано , що пільговий період « діє тільки для операцій, здійснених в торгівельній мережі та мережі Інтернет». Взагалі бажано знайомитись з тарифами та умовами перед оформленням банківського продукту, щоб не кричати потім «караул, грабують !».

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / !!Вибірковий!! пільговий період