senbernar 9 лютого 2020, 23:59
Відділення за адресою: Одеса, вул. Буніна, 10
подробиці не можу розголошувати, поки справа розглядається у суді з 2016 року. На цей момент я один (без адвокатів), у районному суді справа добігає кінця і незабаром має бути вирок суду. Далі буде цікаво.

Знаю, що у багатьох позичальників, які брали валютні кредити під заставу нерухомості у 2007-2008 роках були такі ж умови щодо відсоткової ставки по кредиту. Але на цей момент більшість позичальників або перевелись у гривню, або продали об'єкт нерухомості та закрили кредит, або домовились із банком про часткове прощення та погашення однією сумою (чималою!)… і лише поодинокі позичальники або причаїлись, або десь іще розглядаються іх справи у судах…

Була у мене думка зробити колективний позов проти банку, та не знайшов, на превеликий жаль, однодумців. А шкода, бо результат вартий того, щоб за нього відстоювати свою правоту, та доказувати про введення банком в оману.

але і один у полі воїн :-)

вибрав відділення Буніна, 10, але моє відділення, де брали кредит — Дерибасівська, 19 — воно вже давно ліквідовано.

Справа № 523/4507/17

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / введення в оману - злочин банку, який поки ще ніхто не довів (стосується фіктивної так званої ставки FIDR)