Безпідставне списання комісії за обслуговування рахунку

nya740 18 листопада 2019, 17:08
Банк нарахував комісію за 4 роки в сумі 1841 грн по рахунку, де комісія передбачена лише при наявності руху коштів. Оскільки жодних операцій по рахунку не було, то і комісія нарахована неправомірно.
Все це виглядає як шахрайство зі сторони банку.
Банк ОТП дуже розчаровав мене.

18 листопада 2019, 18:02
Ну, счет неактивный 4 года. В большинстве тарифных планов банка ближе к концу есть пункт, который гласит: Обслуговування неактивного карткового рахунку, в місяць — +/-50 грн.
Неактивным (по версии правил отп банка) считается счет, по которому нету телодвижений год и больше. Т.е. 3 года Ваш счет был неактивным. 36 * 50 = 1800 грн. Почти сходится. Они ж не в минус Вас загнали?
В любом случае тут представители ОТП банка не живут, поэтому ничего не пояснят…
nya740
nya740
5 грудня 2019, 18:44
Як не дивно, співробітники банку зв'язались зі мною, але так і не змогли пояснити чому комісія раніше не нараховувалась і не знімалася з інших рахунків. Зі слів співробітника банку комісію було стягнуто за 2011-2015 рр..
Додатково переслали корпоративні умови по договору, де чітко прописано, що при відсутності руху коштів, комісія не нараховується.
Що було особливо неприємно, це те що ніхто навіть не намагався мене повідомити про це списання коштів, і це при тому що рахунок відкритий на корпоративних умовах під ІТ компанію «Ciklum».
     Мені порадили написати заяву на головний офіс, на фірмовому бланку, який я вже отримав і невдовзі обов'язково подам...
5 грудня 2019, 18:50
>>  2011-2015 рр..
Да они периодически глобально обновляют систему, там иногда такой бред происходит, шо капец.

Курс валют в ОТП Банк

USD 41 41.5

Курс валют в ОТП Банк

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Безпідставне списання комісії за обслуговування рахунку