ОТП- банк-шахрай

Linda15 12 листопада 2019, 11:22
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 128/2
В серпні 2018 року мала необачність взяти в кредит телевізор в ОТП банку. Видали карту, яку сказвли дуже зручно поповнювати через приват 24. Кредит був на 2 роки, але я мала намір покрити його раніше. Рік я сплачувала по 800, 1000 грн, одного разу і 2000 грн замість обов«язкових 680 грн. Приходили СМС, де вказувалося не сума залишку кредиту, а залишок на карті. Вирішила дізнатися скільки ж залишилося мені платити кредиту. Прочитала кредитний договір- а суми там не вказано, роблю спроби зателефонувати в банк- це неможливо. Можете поговорити лиш з компютером, котрий видає: „Кредитного договору за таким номером не існує“. Поїхала я у відділення ОТР банку, що в Києві на проспекті Перемоги, 128/2. Довго дівчина-операціоніст вдивлялася в компютер, нічого не розуміючи сама. Я написала 2 заяви — на закриття кредиту та на закриття рахунку в банку. Мене запевнили, що по кредиту я розрахувалася і на рахунку у мене нуль. Ще дивно стало. Як нуль? Не плюс чи мінус там 10-20 гривнів. Приїхала додому, підняла всі чеки по оплаті, СМС. Підрахувала, вийшло, що 2200 грн я переплатила!!! Телефонувати- немає прямого зв»язку з банком. Банк -привид!!! Вайбер-чат — ось що ще доступно. У вайбер чаті мені підтвердили, що дійсно у мене є переплата, правда 1400 грн. Як її не побачили раніше?! Але забрати я її зможу лише після 16 листопада. На час звертання це було через 1,5 місяці!!! Чому? На мій погляд, явне шахрайство. Чи є якісь важелі впливу на це свавілля?

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк