Кредитний договір

Gal1655 1 листопада 2019, 19:41
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 96-А
В ОТP банку взяла кредит на побутову техніку з виплатою на 9 місяців рівними частками. Кожного разу, після переводу грошей на рахунок, згідно договору, приходила SMS, з банку про зарахування оплати Вчора 31.10 виплатила останню частку кредиту, але SMS не прийшла на телефон.01.11.19 звернулась по телефону в банк про дану ситуацію, на що мені порадили зайти на сайт банку в онлайн, та по номеру рахунку взнати, чи закритий кредит.Зробивши так, мені була надана довідка, що кредит не закритий, а в мене борг 3352 грн. Після звернення безпосередньо в банк та надання документів та квитанцій, мені сказали, що SMS про зарахування останньої частки прийде на протязі 3-4 днів ( хоч попередні приходили протягом 3-4 годин після транзакції). А на питання, звідки ще взялось боргу 352 грн., сказали, що це оплата за SMS. Тобто, що sms платні. Але при підписанні договору банківський працівник про це скромно промовчала, про що зобов'язана була попередити клієнта, а не нав'язувати дану послугу.Так що, будьте обережні, працівники банку обманюють.Крім того, при підписанні договору, всовують кредитну карту.
P.S. договір на побутову техніку оформляла в Комфі ( супермаркет ВАМ біля Південного, Львів). Банківський представник Таня від OTP банку. Бреше та замовчує інформацію по договору, нав'язує послуги по кредитній карті.
Країна має знати своїх героїв.

Курс валют в ОТП Банк

USD 39.6 40