Без мого відома і згоди списали кошти з рахунку і відкрили депозит

Dima Koshevets 23 жовтня 2019, 21:30
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Гоголя, 1
Невеличка передісторія:
Відкрив депозит в квітні 2019 року, 19 жовтня 2019 року прийшла смс про те, що гроші повернулися на рахунок з відсотками, все ніби нормально (перевірив в додатку – дійсно, депозит закінчився). Після цього 21 жовтня мені зателефонували і запропонували продовжити цей депозит, я відповів що подумаю і сам вирішу що робити зі своїми коштами.
Сьогодні я побачив смс про те, що з рахунку списано та сама сума, яка була при відкритті цього депозиту. Перевірив в додатку – дійсно депозит відкрився заново. Тобто без мого відома і згоди банк взяв і з мого рахунку списав кошти щоб заново відкрити депозит, хоча я не бажав його продовжувати на даний момент і при відкритті я вказував що не хочу автоматичної пролонгації.
Ви там взагалі страх втратили що жонглюєте грошима клієнтів як вам вигідно і хочеться??

Dima Koshevets
Dima Koshevets
24 жовтня 2019, 11:12
UPD: Позвонили з відділення, сказали що була автопролонгація, хоча я її не обирав. Це не критично, але депозит пролонгувався під 10.5% замість 13%

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Без мого відома і згоди списали кошти з рахунку і відкрили депозит