Просто жах

InnaGerasimenko 26 лютого 2016, 20:27
Жахливе обслуговування. Коли нарешті звільнять хамок і нездар? Вони так цінують свій власний час, що можуть закритися на обід за півгодини до початку перерви на обід, залишивши одного клієнта у черзі. Можуть пробити лише один чек із трьох. Інші два пропонують оплатити, чомусь, після обідньої перерви. Адреса, де працюють 2 хамки: місто Мелітополь, вул. Фрунзе, 262
Я чекаю на ваше звільнення!!!

manson
manson
27 лютого 2016, 10:46
В банке такая текучка, что довго чекати не доведеться.
Gabriell
Gabriell
28 лютого 2016, 8:11
Ну да, ну да… Даже отсюда уже все «поувольнялись»… Приходите через пару месяцев в отделения, когда там ветер будет гулять и никто Вам не нахамит… впрочем, как и не обслужит…
2 березня 2016, 18:35
«Просто жах» — це Ваш відгук. Називати когось «хамками» та «нездарами», як мінімум — некультурно.
Ніколи не зустрічався з хамством у цьому відділені. Завжди посміхаються, відповідають спокійно. Це їх робота, вони її виконують добре.
Ви чекаєте на їх звільнення? Я сумніваюся, що зараз легко у цьому місті знайти роботу. Подумали спочатку, а потом таку гидоту писали.
8 березня 2016, 18:42
«Просто жах» — це мій відгук!!! Повірте, завжди вважала себе культурною.
Так, у нашому місті нелегко знайти роботу. Але скільки працюю поряд — завжди бачу одні і тіж обличчя, маю на увазі це відділення банку, плинності, чомусь нема. Усі мої колеги, коли говорять про роботу відділення, називають його робітників не менш як «КОРОЛЕВИ», бо поважають лише себе.
8 березня 2016, 18:54
До речі, через декілька днів зробила оплату через інше відділення, ніякої мороки, (по-моєму, на вул. 50-років Перемоги, 36/1). Ось там таки посміхаються, відповідають спокійно, «Це їх робота, вони її виконують „ДОБРЕ“. Хай ті, хто вам посміхається, обміняються досвідом. Може, тоді клієнти не будуть писати таку „гидоту“. Я використала слово „хамка“, щоб опсати „зухвалу, грубу, нахабну людину“.
Kykla 1980
Kykla 1980
9 березня 2016, 20:14
Проще всего уволить работника банка и написать жалобу на сайте «Увольте сотрудников хамок и бездарей». Вы когда заходите в банк обращайте внимание на распорядок дня и на очередь перед Вами. У работников есть час законного обеденного времени. Банк не работает круглосуточно и без обеда, т.к. там люди работают, а не роботы. Так, что надо думать не только о себе, но и о других.
Если бы Вы побыли на их месте, хоть пол дня, то рассуждали бы по другому. Платят им копейки, а дело имеют с такими людьми как Вы озлобленными. К работникам надо относится с пониманием, а не с остервенением и ненавистью.
15 березня 2016, 14:32
Повністю з Вами погоджуюся. Треба поважати працю кожного