Дістало!

Oleg19710216 30 січня 2016, 22:43
Відділення за адресою: Черкаси, ул. Ватутина, 12
В грудні 2015 року закінчувався термін дії платіжної картки «Арсенал», тому в листопаді 2015р, звернувся на гарячу лінію Ощадбанку з проханням направити нову картку до відділення за адресою м. Черкаси, вул. Смілянська,2. Зауважте, більш ніж за місяць до закінчення строку дії картки. Надіюсь запис розмови збережено на сервері. Оператор мені відповіла: « вашу картку вже виготовлено та направлено в м.Чигирин Черкаської області, переслати її не можна і якщо вчасно не заберете, вона буде анульована». Вчасно, це на протязі двох тижнів після закінчення дії старої картки. Порадила мені замовити нову картку за 20грн, яку буде направлено в м. Черкаси. В подальшому я зрозумів, що мене «розвели» на 20 грн. Дріб’язок, але справа не в грошах.
При зверненні 26.12.2015 року до ТВБВ № 10023/034 про отримання картки, мені було відмовлено, мотив – відсутність реєстрації в паспорті. Як встановлено ч.2 ст.2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не може бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставами для їх обмеження. Отримання пенсії – моє законне право!
Після мого звернення, мені заблокували ще не видану, вже другу, картку «Арсенал», також заблокували доступ до «Ощад 24/7». При особистому зверненні до відділення Ощадбанку з відповідними документами з метою розблокувати картку, мені було повідомлено, увага: «з неактивованої картки, яка знаходилась в ТВБВ № 10023/034, хтось намагався здійснити платіж, тому і заблокували, розблокувати відмовились, але на руки видали, по факту — непотріб. Від безвиході замовляю третю картку.
P.S. В Ощадбанку в основному працюють професіонали, але керівна ланка, набрана за принципом «мафії», сімейного підряду. Політика бездарного ведення бізнесу призведе до краху… Схаменіться казнокради, бо лихо вам буде.

Gabriell
Gabriell
31 січня 2016, 8:05
Шановний Oleg19710216, Ви самі, абсолютно вірно відповіли на свою скаргу у Вашому P.S. Банк гине!

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку