Шахраї і обманщики

YuliaK 3 грудня 2014, 18:03
Я користуюсь карточкою ПРИВАТ БАНК, потрібно було отримати кошти і я звернулась до послуг ОЩАДБАНКУ, щоб отримати кошти через банкомат. Коли я натиснула кнопку, видача коштів, мені банкомат видав карточку, а кошти невидав. І коли я зайшла у банк, банкомат з середини був відкритим, і стояв за ним мужчина, щось там порався в банкоматі, чому небуло ніякого запису, попередження, що банкомат тимчасово непрацює? Звернулась до працівників ОЩАДБАНКУ, там де стояв банкомат м. Тернопіль, вул. Руська 27, номер установи 10019/010 ПІБ керівника Пачашинська Наталія Вікторівна, вони нагло з мене посміялись і сказали, що гроші мені повернуться назад, але гроші мені так і неповернулись, я до них підійшла ще раз запитала, і попросилась до начальника, на що вона мені відповіла:«Що я можу зробити? Таке бува » "І взагалі чому ви звернулись до ОЩАДБАНКУ коли ви користуєтесь послугами ПРИВАТ БАНКУ" так, що це за питання, яка різниця, яким я користуюсь банку знімаю я в ОЩАДБАНКУ значить я їм сплачую комісію, погоджуюсь з їхніми умовами і цей банк має мені предявити всі умови, якщо я звернулась до нього, так поясніть чому ця особа там працює, як вона нічого незнає і невміє робити, і що це за робота вашого банку, мені вкрай важливо потрібні були гроші, а через ваших байдужих працівників неможна нічого добитись, хто буде платити за моральний ущерб!!! Коли я стояла на вулиці і йшли люди, вони також казали, що це невперше таке, і я така неодна, що гроші неповертають, то що це за банк, що неможе з елементарним розібратись тільки наживаються на людях. А коли телефоную на гарячу лінію, то ніхто невідповідає і потрібно чекати довго, що це за робота працівників цього банку, що я пів дня неможу дозвонитись.

manson
manson
4 грудня 2014, 18:45
Обязательно напишите заявление, тогда скорее всего Вам вернут ваши деньги.
posetitel25
posetitel25