timofeewa626 5 березня 2024, 13:25
Відділення за адресою: Київ, вул. Героїв Дніпра, 53-А
Сьогодні, 05.03.2024 звернулася до відділення банку за адресою вул. Героїв Дніпра, 53, літ. А, Київ, 04214 з приводу отримання спадщини. Мені сказали, що отримати спадок це не швидко. Хоча в інших банках, у тому числі й державних, це зайняло кілька годин. Мені сказали, що я маю написати заяву про дострокове розірвання депозиту (???) і чекати 2 тижні на рішення кредитного комітету, яке дійсно протягом місяця. І потім ще раз приїхати та отримати гроші. Я не можу приїжджати ще раз, т.к планую виїзд за кордон.
Тоді мені запропонували приїхати у день закінчення депозиту і все отримати, інакше включиться автопролонгація і я отримаю гроші ще за рік. Написати заяву на зняття автопролонгації я не можу, тому що депозит не мій, а на дострокове розірвання депозиту можу)). Не шановний ощадбанк дайте своїм юристам почитати новий Цивільний кодекс. Ви повинні зробити вклад з фактичними відсотками на вимогу спадкоємця. Я до термінів депозиту якесь маю відношення. Я маю свідчення про право на спадщину за законом. Прохання розібратися в ситуації та надати відповідь в письмовому вигляді на пошту timofeewa626@ukr.net на основі якого закону працівники відмовляють в розірванні договора та видачі спадщини

5 березня 2024, 15:29
Timofeewa626,шукайте інші канали для звернення до Ощадбанку,бо на цій сторінці робітники банку не відповідають вже коло двух років.Відповіді від банку не дочекаетесь,але Ви написали секретну інформацію і цим можуть скористатися шахраї,які пишуть з сайту Мінфіна,називаючись Ощадбанком,пам'ятайте,що запроси від банку не можуть бути від електроних імених авторів,тільки від OschadbankUA,тому нікому нічого не сповіщайте.
5 березня 2024, 19:27
Не верю…пусть мой отзыв решать…а то обманули в банке, а те же работнии и дальше работают!!!
6 березня 2024, 21:16
Люди, не будьте клиническими!!! Этот сайт не относится ни к банку Ощад, ни к Министерству финансов. Все банки контролирует НБУ, и жалобы на них принимает НБУ. Этот сайт как вопль в пустыне, написали, изллии свою душу и все. Пишите на Facebook Oschadbamk, сайт Ощада есть.
7 березня 2024, 17:18
Нбу тоже не решает, а покрывает такие дела…дать почитать и станет смешно как рука руку моет … НЕТ УПРАВЫ!!! нет справедливости даже при ЗЕ
8 березня 2024, 0:48
А Вам то Альфа не нравится, то Приватбанк…
8 березня 2024, 15:31
StarFighter27,комментатор Сергей Харьков о своём,в Ощаде его обманули со страховкой,а НБУ наказанием за впаривание страховок заниматься не будет.
8 березня 2024, 15:44
Уважаемая, а Ощад будет расследовать дело со втюханными страовками???

Я как бывший сотрудник банка говорю никто этими делами заниматься не булет. Ну вынесут выговор максимум мелким сошкам, типо кассирам.

Больше нечего
9 березня 2024, 14:45
StarFighter27, не смешите мои тапки, никаких выговоров не будет, а наоборот будут хвалить, не материально.В Ваше время работы в банке не было страховок? Руководство отделений не заставляло сотрудников втюхивать людям кредитки и страховки? Я с этим сталкивалась в плотную как клиент(так как никогда не работала в банке), и отторгала любые попытки этого обмана.
10 березня 2024, 20:38
Ой, ой… Когда я работал, не было этих страховок, а были депозиты, кредиты и лотерейки.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
6 березня 2024, 11:31
То есть ты ещё не вступил в наследство, а уже хочешь депозит получить?
7 березня 2024, 2:04
Moettke, уже вступил, написано-«Я маю свідчення про право на спадщину за законом. »
6 березня 2024, 21:17
И правильно. Наследство — это дело не быстрое. Сам нахожусь после смерти отца в такой же ситуации.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощадбанк Відділення за адресою вул. Героїв Дніпра, 53, літ. А, Київ, 04214 депозит померлого родича