«Надійний банк з вигідними умовами

Vladikmelnik78 14 лютого 2024, 15:22
Однією з найбільших переваг програми «Ощад» є її зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Це дозволяє швидко і легко додавати всі доходи та витрати, а також вести облік всіх фінансових транзакцій. Ми можемо створювати різні категорії для витрат, що допомагає більш точно відслідковувати, куди саме йдуть ваші гроші.
Також, програма «Ощад» має багато корисних функцій та варіантів налаштування. можемо налаштувати автоплатежі та моніторинг регулярних витрат, щоб не забувати про оплату рахунків. Крім того, можна створювати індивідуальні цілі та плани збережень, щоб досягти власних фінансових цілей.
Отже, програма «Ощад» — це незамінний помічник у фінансовому плануванні, який допомагає краще організувати свої фінанси, контролювати витрати та досягати фінансової стабільності. Щиро рекомендую всім, хто прагне збалансованого та відповідального ставлення до грошей, скористатися цією унікальною програмою.
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 лютого 2024, 13:06
Відгук не зарахований (на 17.02.2024).

14 лютого 2024, 15:45
Брехня, а не отзыв!!! в моем отд меня обманули на деньги и это работники и начальница …жалобы на них ноль внимания киевского руководства и нбу тоже…ПОКРЫВАЮТ ИХ ЧТО ЛИ ???
19036256
19036256
14 лютого 2024, 17:01
СЕРГЕЙ харьков,наказать их не возможно,потому,что страховка это дополнительная услуга и добровольный продукт,банк ответит,что Вы сами захотели оформить страховку,а у Вас нет доказательств,что Вас обманули.Я здесь с 2017 года,и про обман сотрудников со страховками давно все читали и знали,удивляюсь,что Вы об этом не знали,видимо раньше не читали отзывов.
14 лютого 2024, 19:02
Предыдущий комментатор сказал все верно. Добавлю от себя. Никто никого наказывать не будут. Накажут их в случае хищения денег или мошенничества. По поводу Вашей жалобы придет ответ, что Вы сами оформили страховку, а еще занимаетесь клеветой.

Страховки с 2016 года навязывают в этом банке, удивлен, что Вы об это не знали
KomaES
KomaES
18 лютого 2024, 13:05
Тому що їм ставлять плани, які треба виконувати на 500%, бо за невиконання голови вигризають так, що працівники просто змушені «парити» це все клієнтам, або самим вкладати гроші. Премії за виконання невеликі, або може зовсім не бути, але це про співробітників відділень. Найбільші вершки збирають ТОПи! Скільки б тут не було написано скарг і бридких коментарів — це все ситуацію не змінить! Нажаль (
18 лютого 2024, 23:04
Згоден
14 лютого 2024, 17:11
И как с таким делом бороться…такое осущение что там на поток поставлено…КОМУ ЭТО ВЫГОДНО …миллионы собирать а ПОТОМ в какие карманы идут???

люди не связывайтесь с этим банком …и зачем их кормите депозитами с такими маленькми %…лучше купите жене каструлю, а любовнице шубу, а детям велосипед!!!
14 лютого 2024, 17:13
Если это типа страховка должны договорл дать или как ??? а то тупо говорят одно и ведут за руку до кассы…ПОЛИЦИЯ признала это …как наказать и дать огласку этим делам ??? они шикуют …денежные средства собирают куда-то ??? и НОЛЬ ДЕЛОВ…ПРИКОЛЬНАЯ У НАС ДЕРЖАВА!!!
14 лютого 2024, 19:04
А чем полиция поможет. Ощад давно фигурирует в уголовных делах и посадить кассира со страховкой мало

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / «Надійний банк з вигідними умовами