Можливе шахрайство з боку фінансової установи

Shestopal777 4 лютого 2023, 9:45
Відділення за адресою: Київ, вул. Підлісна, 8-А
Доброго ранку! Я є військовим пенсіонером. Вчора 03.02.2022 року у другий половині дня прийшло повідомлення про надходження моєї пенсії. З ранку коли я хотів поповнити рахунок за оплату мобільного зв’язку я звернув увагу, що сума яка надійшла на мою картку зменшилася на 100 грн. Хоча я ніяких фінансових операцій стосовно переказів та оплати послуг або речей не проводив. Тому прошу мені пояснити на якій підставі та ким була знята ця сума.

Lolik1837
Lolik1837
4 лютого 2023, 10:27
А разве в онлайн приложении банка вы не сможете это увидеть? Ведь буквально пару кликов на телефоне и вы досконально знаете и расход и приход на карточку и куда деньги ушли и откуда пришли.

Был ли смысл сюда на «Минфин» писать ? Загляните в телефон и увидите ответ на свой вопрос буквально через несколько секунд
Jokets
Jokets
4 лютого 2023, 20:44
Заглянуть в телефон, позвонить в поддержку ? Нее, это же слишком просто. надо написать на форуме где банк не даст информацию такую ибо это личная информация
StarFighter27
StarFighter27
5 лютого 2023, 13:20
Нормальные люди сразу могут заглянуть в банкинг и свериться со своими тратами. Здесь уже никто не ответит. Сотрудник либо уволен либо в армии

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Можливе шахрайство з боку фінансової установи