Тимчасово заблоковані кошти не повертають

Liro4ka 10 січня 2023, 21:59
27.12 2022р. при знятті коштів, банкомат не видав кошти та повернув картку. Які з рахунку списав (статус тимчасово заблоковані). Зателефонували на горячу лінію ощадбанку, оператор сказав, що кошти повернуться протягом 3 днів, а якщо не повернуться то потрібно написати заяву в відділенні банку. 31.12.2022р. була написана заява на повернення коштів, працівник банку не може подать заяву на обробку, бо кошти мають статус — тимчасово заблоконі.10.01.2023р. Телефонувала на гарячу лінію ощадбанка там відповіли, що кошти можуть повернутись в термін 30 днів (а якщо змінять статус, то тоді працівник банку зможе подати заяву на повернення). Коли повернуться мої кошти на рахунок?

SergeyNina
SergeyNina
15 січня 2023, 13:05
Минимум месяц. Сейчас доходит до полтора или два
Марта Фок
Марта Фок
17 березня 2024, 18:28
Під час зняття грошей у банкоматі Приватбанку з карти Ощадбанку не видало кошти, але із рахунку списало. Написати письмову заяву в Ощад банк немає можливості, бо знаходжуся тепер за кордоном. В ощадбанку обіцяли , що гроші повернуть протягом 3днів, але так і не повернули. Чи можна подати онлайн заяву в Ощадбанк?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Тимчасово заблоковані кошти не повертають