совковый отсталый

Lesia 14 грудня 2022, 19:46
Відділення за адресою: Київ, пр-т Петра Григоренка, 40
Сегодня меня отказались обслуживать в Ощадбанке г. Киева (отд.10026/0864): не приняли «Довідку про місце проживання особи» которую мне выдали вместе с ID-картой в г. Харькове по месту прописки полтора года назад, на данный момент я нахожусь в статусе ВПО в Киеве, причина «немає мокрої печатки!» Что такое «Дія» и QR-код они не знают и ответ Державної міграційної служби України: «Наразі витяг про місце проживання можна сформувати в Дії, він містить qr-код і ні підпису, ні печатки не потребує» — для них не аргумент, более того сбежались 3 крупных специалиста и начали меня уговаривать сходить в ЦНАП в Киеве и получить там «Довідку.» с печаткою, на что мне ЦНАП ответил: Питання не належить до компетенції ЦНАП м. Києва. Керуйтесь вимогами постанови від 07.02.2022 № 265 щодо Витягу з реєстру територіальної громади (пп. 41−46)
15 грудня 2022, 9:45
Добрий день. Для можливості перевірки інформації напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, номер телефону та по якому питанню Ви зверталися у відділення банку.