Це жах

lipakovamaria 20 жовтня 2022, 13:01
Відділення за адресою: Київ, вул. Сосюри Володимира, 4
Працівники себе поводять просто жахливо, хамлять пенсіонерам, між мобою перекрикуються мовою окупанта. Абсолютна неповага до людей. Повітряна тривога до 11.30, а в 13.00 вже уходять на обід триваліст'ю в годину! Що це за передитки совка? Яка година обід, беріть приклад з приватбанку як мінімум! У багатьох є лише цей обід, щоб сходити в банк! Я в шоці і дуже неприємно здивована
20 жовтня 2022, 14:47
Добрий день. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності. Ми проведемо роботу із працівниками відділення, щоб таких ситуацій в подальшому не виникало. Відділення банку працюють за різним графіком, в якому може бути обідня перерва до години, та є відділення які працюють без обідньої перерви. Тому для отримання послуг ви можете обрати зручне відділення для обслуговування. Більшість послуг можна оплачувати онлайн в додатку Ощад, що є дуже зручно. Також якщо вам потрібно буде відвідати відділення Ощадбанку, ви завжди може призначити зустріч на відповідний час за посиланням https://appointment.oschadbank.ua/?fbclid=IwAR14Nq4hQ9AmoooNNMJPPNKoRw7_svOwrfnb4_rYkCaMValeADCa8hCbvYw, та менеджер відділення буде вас очікувати.

alex1814
alex1814
20 жовтня 2022, 13:28
« між мобою перекрикуються мовою окупанта»

Цією «мовою окупанта» розмовляє половина населення України. Ви цю половину громадян України теж в «окупанти «записали?
Так само на цій мові говорять мільйони і мільйони громадян США, Казахстану, Канади, Німеччини Прибалтики.
Ви цих людей теж в »окупанти« віднесете?

І ще-якщо вони при обслуговуванні вас будуть використовувати російську, то це буде порушенням.
А спілкуватися між собою люди можуть будь-якою мовою

«Яка година обід, беріть приклад з приватбанку як мінімум»

так і обслуговуйтеся в ПриватБанку. Чого ви в чужому монастирі свій статут нав'язуєте?
Ukrsamover
Ukrsamover
21 жовтня 2022, 20:05
Так у Вас есть обед 1 час что бы сходить в банк. А сотрудники банка что не люди? Им что обедать не надо? Или они виноваты что была воздушная тревога? КЗОТ еще никто не отменял. Вы свое время цените. Не устраивает режим работы этого отделения.идите туда где все устраивает. В чем проблема?

Gekata666
Gekata666
11 листопада 2022, 14:40
В банку працюють не роботи, а люди!!!