Порушує закон України

Shukov 30 листопада 2021, 14:00
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Гагаріна, 102, прим. 44
30.11.2021 о 12:30 за адресою м. Дніпро пр. Гагаріна 102 я, громадянин України, звернувся у відділення Ощадбанку щоб зняти з картки грошові кошти в іноземній валюті. Касир даного відділення попросила пред’явити паспорт для виконання даної операції. Після пред’явлення е-паспору в додатку Дія, касир відмовила мені в знятті коштів посилаючись, що їхній банк не приймає за документ е-паспорт та потрібно пред’являти тільки у формі картки чи паперового паспорту.
І ось я не можу зрозуміти, на яких підставах Ощадбанк порушує Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»???
На це питання, а ні в відділенні, а ні в колл-центрі мені ніхто не зміг дати відповіді.
30 листопада 2021, 14:15
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. На даний момент банк працює над доопрацюванням програмних комплексів, аби проведення всіх операцій, що передбачають верифікацію клієнта, були можливими з використанням додатку «Дія». Як тільки це стане можливим, одразу проінформуємо наших клієнтів.

19036256
19036256
30 листопада 2021, 18:30
На тій підставі, що Ощадбанк поки не може обслуговувати клієнтів без паспорта-книжечки, хоча банківські картки проходять у додатку «ДІЯ».