Зняття арешту з рахунку

380689708488 13 жовтня 2021, 13:51
Доброго дня! У мене така досі не вирішена проблема, навіть не знаю на кого грішить, чи на виконавчу службу, чи то на банк!
01.07.2021 року виконавча служба наклала судом арешт через борг в Приват банк на мої рахунки, в тому числі на рахунки Ощадбанка.
05.08.2021 року я прийшла до виконавчої служби, зі словами «Доступна сума є на рахунках, перераховуйте собі і розблокуйте мені рахунки»
Вже на дворі 13.10.2021 року, ніхто і пальцем не шевелить, звоню, пишу, відповідь одна, то постанова не дійшла, то вернулась назад!
Та що це за беззаконня в Україні??? То зрозуміло що їм все одно за що мої діти їдять 4 місяця, що я не можу навіть уже свої кошти отримати! куди ідти, до кого звертатись!!!
слів уже немає, одні емоції!!!
13 жовтня 2021, 14:59
Доброго дня! Банк не зацікавлений в тому, щоб рахунок залишався арештованим. Тому як тільки отримуємо постанову від виконавця, арешт одразу знімаємо.

Зараз перевіряємо, чи надходив до банку документ від виконавця, та надамо зворотний зв'язок в особисті повідомлення найближчим часом.
З повагою, команда Ощадбанку.

OschadbankUA
OschadbankUA
13 жовтня 2021, 15:17
Написали в особисті повідомлення. Перегляньте, будь ласка.
Kava24170711
Kava24170711
19 жовтня 2021, 4:52
В мене аналогічна ситуація. Банк не знімає арешт більше місяця і не відповідає на питання