Блокування рахунків

ovsej 19 вересня 2021, 19:03
Хочу поділитися інформацією про співпрацю з Ощадбанком. В липні місяці приватним виконавцем було накладено арешт на мій зарплатний рахунок, після того як взяв довідку в банку що рахунок зарплатний (до речі платну), виконавець видав постанову про зняття арешту, яку банк виконував майже місяць.За цей час інший виконавець видав постанову про арешт рахунку,і банк дуже оперативно її виконав, хоча міг відправити виконавцю відповідь що рахунок зарплатний і арешту не підлягає(сам же банк видав мені платну довідку що рахунок зарплатний).Тепер мені знову необхідно брати платну довідку і відправляти виконавцю, а потім чекати місяць поки банк розблокує мені рахунок.
20 вересня 2021, 10:25
Доброго дня! Банк не зацікавлений в тому, щоб рахунок залишався арештованим і знімає арешт одразу після отримання відповідного документу. Як правило, це відбувається того ж дня, коли постанова надійшла до банку. Цілком можливо, що постанова про новий арешт надійшла до банку швидше, ніж про зняття арешту.

Рахунок, що відкрито в тарифному пакеті «Зарплатний» є поточним і допускає зарахування як цільові, так і особисті. Це не рахунок спеціального призначення. Банк дотримується чинного законодавства України і має право на блокування доступу до рахунку за рішенням виконавчої служби. Стосовно зняття арешту рекомендуємо звернутися до виконавця.