Затримка з видачі картки в 1 місяць

NINA1941 27 липня 2021, 16:54
Підкажить будь ласка, куду можна звернутися для того щоб узнати де знаходиться картка та коли її віддадуть. 28.05.2021 року подала документи для оформлення картки, станом нав сьогодні 27.07.2021 картку не видано, тому що банк не може її роздрукувати це зі слів співробітників. На мій погляд виготовлення картки 2 місяці це не дуже гарна робота, на жаль не можу відмовитись від цього клятого ощадбанку. Відділення 124 м. Київ
28 липня 2021, 8:34
Доброго дня. Будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення ваше ПІБ, номером телефону та адресу відділення, в якому замовляли картку. Наперед вдячні!

TIY
TIY
27 липня 2021, 17:28
Відмовиться можна завжди, нічого примусового вже немає та кожна людина де б вона не працювала та які соц. виплати не отримувала може вибрати собі банк сама. Через всі банки можно отримувати від зарплати до отримування пенсії, треба просто вибрати банк, зателефонувати в підтримку вибраного банку, з’ясувати всі питання та відкрити карту. Вибирайте той що краще ощад та приват вмісті взяті.
Sharik1
Sharik1
27 липня 2021, 17:42
Яку саме картку Ви чекаєте? Для яких виплат?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Затримка з видачі картки в 1 місяць