блокіровка облікового запису в web banking

Cenzor 23 квітня 2021, 19:07
При спробі поповнити мобільний телефон я отримала відказ через ліміт коштів.Насправді переказ був до 2000 грн., що менше ліміту на карточці -2500грн.Передзвонивши на гарячу лінію я узнала що мій обліковий запис входу до веб банкінгу заблокований, мене направили в ощадбанк. Після тривалого очікування в черзі менеджер повідомила, що подала заявку на розблокування облікового запису, проте зайти в веб банкінг неможливо. Прийшлось проводити оплату мобільного через термінал і заплатити 40 грн комісії.Чому був заблокований вхід в веб банкінг, якщо ліміт не перевищений і сума оплати невелика, та коли я зможу нарешті зайти в веб банкінг?
26 квітня 2021, 10:27
Доброго дня! Фінансовий моніторинг клієнтських операцій дійсно може тимчасово обмежувати проведення операцій, якщо зафіксовано підозру на шахрайські дії. Написали вам також в особисті повідомлення. Перевірте, будь ласка.

23 квітня 2021, 19:24
Потому что не тот лимит отвечает за пополнение мобилки.
Не перевод средств, а розрахунки в інтернете без 3d secure).
А комиссия что в мобилке что в терминале одинаковая. Без комисси напрямую через прогу оператора делай.
23 квітня 2021, 19:46
Спроба оплати проводилась через офіційний сайт Vodafone, завжди успішно і без комісії.
23 квітня 2021, 22:20
Раз на раз не приходится.
23 квітня 2021, 22:56
Можливо банку захотілось отримати комісію за поповнення балансу мобільного, адже на сайті Vodafone це можна зробити безкоштовно.
23 квітня 2021, 23:00
Ахахаах)
Та не.
Запомни на будущее чтобы потом в отделении не бегал.
Если пишет что превышен лимит.
Делаешь такие вещи:
1) Звонишь на 0800210800(гор. линия банка)
2) В автом. режиме выбираешь управление лимитом
3) потом 1 (если сработал лимит), потом вводишь 4 цифры и слушаешь причину блокировки и как можно этот лимит снят.)
24 квітня 2021, 0:15
Якщо уважно прочитати мою заяву, то видно що я зверталась на гарячу лінію, відповіли:фінансовий моніторинг, зверталась до відділення, де подали заявку на зняття блокування входу до облікового запису в веб банкінг.Невже оплата в 2 000 грн підлягає моніторингу? Безпідставне блокування рахунків.Мені не до жартів, адже я не маю доступу до карткового рахунку на невизначений час і хто за це буде нести відповідальність?
StarFighter27
StarFighter27
25 квітня 2021, 15:32
Подскажите, Цензор, вы пароль вводили правильный при входе в Ощад24/7?
25 квітня 2021, 19:15
Пароль був вірний.Попередження від банку про блокування облікового запису я узнала після дзвінка на гарячу лінію, коли було заблоковано поповнення мобільного до 2 000 грн, що не перевищувало мій ліміт оплати в інтернеті.Проте при вході в web banking дійсно з’являвся надпис невірний пароль або логін.При спробі змінити пароль входу і після продиктованого секретного паролю, я знову отримувала відповідь невірний набраний (продиктований пароль).Можливо це був злом паролю і шахрайські дії і треба було звернутись до кіберполіції? Сподіваюсь, що служба безпеки банку розбереться в цій ситуації, питання скільки це займе часу.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / блокіровка облікового запису в web banking