Спадок

ssmm 4 квітня 2021, 16:27
Після смерті матері нотаріус дав запит на депозит-банк відповів що депозита нема потім я знашов договір і пароль на ощад24 там той депозит е мені пришлось другий раз платити нотаріусу за запит банку. Буде банк вертати кошти за другий запит нотаріуса
5 квітня 2021, 12:34
Доброго дня! Відповідь по розшуку вкладу надається відповідно до запиту, що надходить до банку. Можливо, запит було сформовано некоректно, у зв'язку із чим і не було знайдено депозитний рахунок.

6 квітня 2021, 0:42
Опасный и халатный случай…

По какой причине первый запром был отрицательный, неверно всё же был подан нотариусом?
25 квітня 2021, 6:11
Запит був направлений правельний банк вказав всі депозити радянських часів, а сучасний не вказав такі запити були відправлені в приватбанк та ідеябанк там все нормально, а у вас нібито хотіли приховати депозит
26 квітня 2021, 1:07
Ситуация разрешилась?
26 квітня 2021, 7:06
Разрешилась когда банку показал угоду депозита. Тогда надо подавать повторный запрос нотариуса в банк, но за повторный запрос мне снова надо было платить
26 квітня 2021, 12:36
Напишите заявление на имя начальника областного управления Ощадбанка, всё подробно опишите, возможно компенсируют потери, а так же есть вероятность такое в будущем не будет повторяться.
Отпишитесь, если что-то получится.