Пропозиції для поліпшення

dsn 4 лютого 2021, 3:41
Зміни, які вже відбулись в Ощаді, сприяють тому, що ходжу до відділення більше тоді, коли виконую операції з готівкою. Однак, буде добре, коли перевипуск картки можна було б здійснити в будь-якому відділенні, без плати за пересилання нової картки. Також, була б дуже цікава функція покупки і продажу валюти на будь-якій картці. І ще, поки не у всіх містах є прив’язка до місцевих комунальних служб, або існує це в частковому вигляді, наприклад, в терміналі є прив’язка до «Енергосбуту», а в «Ощад24» немає. Інколи напружує тривалість виконання платежу.
Дякую за надійність і поступові поліпшення
4 лютого 2021, 10:32
Доброго дня!
Розуміємо, що зміна доставки картки в інше відділення спричиняє незручності. Вже працюємо над проектом, після реалізації якого можливо буде виконувати будь-які операції в зручному відділенні. Завдання масштабне, тому потребує часу. Сподіваємось на розуміння.
Для вільного здійснення операцій з валютою, достатньо мати рахунок у гривні та рахунок у валюті та через систему Ощад 24/7 ви можете без комісії переказати кошти із одного рахунку на інший. Перекази у валюті між різними фізичними особами, на жаль, неможливі.
Для швидкого переказу коштів за реквізитами зручно використовувати шаблон.
Дякуємо вам відгук та пропозиції.
З повагою, команда Ощадбанку.

4 лютого 2021, 8:23
Комунальні платежі цілком зручно не прив’язувати, а платити в Ощад 24 на «довільні реквізити», один раз зробити шаблон і в подальшому вибирати потрібний і змінювати тільки сумми и показники.
5 лютого 2021, 4:46
Дякую, я так і роблю. Справа в тім, що для повноти функціоналу додатку і сайту мають працювати зазначені в них опції. А коли мати прив’язку до комунальної служби, то можна відстежувати поточну інформацію по рахунку.
8 лютого 2021, 1:34
Dsn, кому як зручно? Мені наприклад не дуже потрібно, бо я зареєстрована на сайтах комунальних підприємств, в особистих кабінетах,і кожного місяця подаю показники, газу,єлектроенергії і води і там є вся інформація по нарахуванням.
8 лютого 2021, 3:30
Вочевидь, ситуація відрізняється від міста до міста. Наприклад, в моїх обставинах, через сайт газової служби я можу тільки подати показники, а через Вайбер хоча і можливо подивитися попередній показник електричного лічильника, проте немає суми до оплати. І ще, є комунальне господарство, яке постачає воду, то у них поки що немає ни сайту ни Вайбера.