Відгук про роботу персонального менеджера

OleksandrSh 24 січня 2021, 17:14
Відділення за адресою: Суми, вул. Горького, 32
Надзвичайно позитивні враження від роботи менеджера Чижової Олени в ТВБВ 10018/0148 м. Суми, вул. Горького 32.
9 років тому взяв кредит під іпотеку у вказаному відділенні, але зараз постійно живу та працюю в Києві, в Сумах майже не буваю. Ще на стадії отримання кредиту відзначив клієнтоорієнований підхід співробітників відділення/філії з якими спілкувався (деякі з них тут вже не працюють, на жаль). Останніми роками пощастило по поточним питанням кредиту обслуговуватись у Олени Чижової, до якої завжди можна дозвонитись по мобільному, списатись у вайбері чи через електронку, навіть в неробочий час, та отримати фахову консультацію. Серед нестандартних питань — непростий пошук мого платежу, що був неправильно проведений касиром у Харкові, а тому деякий час висів незрозуміло де, оформлення страховки майна та життя з пересиланням документів. Відчувається, що Олена переймається питаннями клієнта як своїми власними, не жаліючи на їх вирішення і особистого часу. При оформленні документів все робить своєчасно та точно, без зайвого очікування клієнта, та без зайвих повторних візитів в банк. Так від роботи однієї людини складається позитивне враження про роботу всього банку.
25 січня 2021, 11:07
Доброго дня! Приємно, що ви знайшли час залишити позитивний відгук. Дякуємо!

З повагою, команда Ощадбанку.

24 січня 2021, 20:12
Після такого красномовного відгуку Олену Чижову явно відзначать в Ощадбанку:
— або випишуть премію;
— або звільнять, шоб іншим співробітникам неповадно було.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Відгук про роботу персонального менеджера