Найгірший банк України

LiudmilaSL 24 січня 2021, 13:33
Як, маючи такі колосальні активи в вигляді безкоштовно переданих у спадок десятків тисяч відділень, 100% «розкрученість назви — Ощадбанк, колосальну підтримку держави і лояльність населення, можна залишатись самим «відстійним» банком з найгіршим обслуговуванням, з найгіршим сервісом і з найгіршим за компетентністю персоналом. Правду кажучи, дуже рідко, інколи трапляються тут «нормальні» працівник, але їх точно можна перерахувати на пальцях однієї руки, не зважаючи на те, що в установі працюють десятки тисяч працівників по всій країні. Суть своїх претензій до цього «відстою» навіть не хочу писати — немає сенсу. Я однозначно вирішила більше не мати жодної справи з цим банком. На останок, саме вражаюче про цєї відстії — дуже цікаво, що в даній установі працювати гідно на сьогодні, 24 січня 2021 року — не вміють, але списувати комісію за неіснуючі послуги по неактивному картковому рахунку наперед — 25 січням 2021 року — це запросто. Банк повних ід***ів.Більше немає слів.
25 січня 2021, 11:06
Доброго дня!
Списання комісії за обслуговування неактивного рахунку можливе в робочий операційний день — найближчий відповідно 25 січня.

Постійно проводимо роботу для покращення рівня надання банківських послуг. Були б вдячні вам за опис ситуації стосовно некомпетентності працівників або неякісного обслуговування.
З повагою, команда Ощадбанку.

kolian
kolian
24 січня 2021, 23:05
Так никто и не сомневается в ваших словах, осколок от Сберегательного банка СССР, помещения те-же, тьотки те-же, и вопли те-же. не мешайте, я работаю, и -я вас сюда не звала.