Так працювати не можна.

Vika100968 23 листопада 2020, 13:27
23 листопада 2020 звернулася до відділення банку на Оболонському проспекті 21б в м.Києві. Я супроводжувала пенсіонера ( 1946 року народження ) для отривання пенсійної картки, термін старої закінчився 2 місяці тому. На гарячій лінії запевнили, що нова картка готова і пенсія за жовтень та листопад зарахована на нову картку. Співробітник КУЛІНОВА КАТЕРИНА ВАЛЕРІЇВНА цілу годину працювала над тим, щоб закрити кредитний ліміт, яким мама ніколи не користувалася і згоди на його встановлення не давала. Як підсумок — картку видали, ліміт не зняли. Треба ще раз стару людину вести до відділення і чекати, коли співробітники навчаться працювати результативно.
23 листопада 2020, 14:07
Доброго дня! Перепрошуємо за можливі незручності, хотіли б перевірити ситуацію більш детально. Будь ласка, напишіть нам в приватні повідомлення адресу відділення, до якого звертались.

19036256
19036256
24 листопада 2020, 1:13
Vika100968, пожалуста не тащите пожилого человека в банк, позвоните на горячую линию, под рукой пусть будет карточка, и слушайте не живого оператора, а РОБОТА, нажимайте то, что он просит, но слушайте информацию до конца, когда он дойдёт до лимитов, нажимайте ДА, и робот снимет лимит. Кредит и лимит на операции по карте это две разные вещи, Вам кредитную карту закрыли? Если выдали две карты, пенсионную и кредитную, нужно писать отказ от кредита.А лимит по карте это ограничение по операциям, его снимайте с помошью РОБОТА,