Кредитна карта

Lesia06 24 жовтня 2020, 19:07
Доброго вечора. Термін моєї зарплатної карти минув, тому прийшла у відділеня по нову, видали. До цього мала на старій кредит у сумі 1500 грн. на моє прохання закрити кредит повністю відмовили, а відкрили нову до того ж на 22 тис.грн. про що я не була повідомлена. Прийшовши у відділення попросила закрити кредитну карту отримала знову відмову. Як таке можливо? Це законно? Примусово змушувати мати кредит у Ощадбанку?
25 жовтня 2020, 8:13
Доброго дня! Оформлення кредитних продуктів здійснюється на добровільній основі. Просимо вибачення за можливе неякісне обслуговування у відділенні, обов'язково проведемо роботу із працівниками.
Хотіли б також зазначити, що кредитний ліміт встановлюється абсолютно безкоштовно. Якщо ви не користуєтеся кредитними коштами також не сплачуєте жодних комісій, а просто маєте певну суму про запас. Навіть використовуючи кошти, маєте можливість не сплачувати відсотки за користування, адже передбачено пільговий період на операції розрахунку карткою до 62 днів.

19036256
19036256
24 жовтня 2020, 21:53
Lesia06, Це не законно.Пишіть заяву на відмову від кредитної лінії, кредит це добровільна додаткова послуга, зараз Вам банк буде рекламувати, як це добре мати додаткові гроші, але вони зобов'язані повідомити, щей те, що примусувати Вас брати кредит не мають права.Але не переживайте, якщо кредитом не користуватися, то і платити відсотки не треба, та все ж пишіть відмову, бо слова на робітників не діють.