Програма для платежів, переказів та інших оплат.

Анатолий Стешенко 25 вересня 2020, 18:53
Відділення за адресою: Київ, вул. Тулузи, 3-А
Програма в oschad24 заплутана і не зрозуміла. Важко та багато потрібно згаяти часу, щоб зробити потрібне. Невже для державного банку не важливо збільшення клієнтів через розрахунки програмою обслуговування. Зручна та зрозуміла програма — більше грошей в банку на рахунках. Заплатіть програмістам і вони напишуть що бажаєте. Успіхів вам!
28 вересня 2020, 14:02
Доброго дня! Ми подбали про те, щоб Ви не гаяли час ;) Саме тому, на нашому Ютуб-каналі є інструкції, щодо користування Ощад 24/7: https://www.youtube.com/playlist?list=PLdI551lWDmEKqvtVBdXQGtpAmbTWpr5cX Якщо залишились додаткові запитання, напишіть, будь ласка, нам до особистих повідомлень, з радістю допоможемо розібратися. З повагою команда Ощадбанку!

25 вересня 2020, 21:33
Неужели так сложно использовать глаза? Или вам нужна для этого инструкция по применению?.
19036256
19036256
26 вересня 2020, 9:23
Анатолий Стешенко, ну Вы удивили, так удивили???????? Я пенсионерка, шесть лет зарегистрирована в Ощад 24, и пользуюсь без проблем, всем, тем, что именно мне нужно.Смотрим вниз и видим -«ПЛАТЕЖІ НА ДОВІЛЬНІ РЕКВІЗИТИ».Я например коммунальные только так оплачиваю, потому, что они БЕЗ дополнительных КОМИССИЙ. https://www.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou
Анатолий Стешенко
Анатолий Стешенко
28 вересня 2020, 20:39
До мобільного додатку не потрібні інструкції. Він має бути зрозумілим з першого погляду. Вибір необхідних дій, плата за особовим рахунком ГІОЦ збирала за адресою всі необхідні проплати. Вибір залишиться за платником. Переважна більшість користувачів мобільного додатку в youtube не заходять для вивчення інструкції. Не інструкції, а зрозумілий вибір з першого погляду потрібний. Тільки такий підхід буде приваблювати користуватись мобільним додатком. Дякую за увагу.
28 вересня 2020, 21:00
Это называется деградация. Чем проще тем больше мозг не захочет думать в случае экстренной ситуации и т.д. Все начинается с малого. По поводу ощада 24/7. Все там написано и клиент может нажать на значок вопроса и там все написано. Но он же не хочет. Единственное в чем может возникнуть проблема это лимит на оплату в самом приложение. Которые снимается так: нажимается на карту с которой нужно платить потом выбирается сервис и настройка лимитов и находиться  пункт оплата без 3d secure и меняется обычно с 200 грн. на нужную сумму.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Програма для платежів, переказів та інших оплат.