не беріть депозит в ощад24/ не відключається пролонгація

8y8iyuigi 19 вересня 2020, 15:18
історія проста. Оформив депозит самостійно в ощад24 (дата офрмленя 19.09.20), автопролонгація в них автоматично влючена, її не можна відключити не в момент оформлення депозити ні після. Якщо перейти в розділ депозит в ощад 24 то там є строка з де можна нібито включити або виключити пролонгацію депозиту, але на справді виключити ви її не зможете, якільки б ви не старались. Особисто я 5 разів відключав в них пролонгацію в депозиті, кожного разу треба було ввести підтвердження з смс і все на смарку, проходить буквально 1 хв і пролонгація знову вмикається.
Висновок такий: ощад 24 не зручний сервіс для офорлення депозиту. Щоб відключити пролонгацію ви будете змушені їхати в банк (не той що біля вашого будику, а там де відкривали вам картку), писати заяву, тратити свій час. Така робота ощад24 зроблена свідомо, аби гроші вкладника як найдовше були в банку, це не збій ощад24, це свідомі злочинні дії банку по відношенню до вкладників.
Шановний представник банку, не ускладюйте життя українцям, виправіть пролонгацю в ощад24 та не займайтеся шахрайством, дайте можливіст в ощад24 ще при оформленні депозиту вибирати пролонгацію, а не підключайте її автоматично.
21 вересня 2020, 12:29
Доброго дня! Приносимо вибачення за можливі незручності! Така ситуація може статися, коли Ви відключаєте автопролонгацію в вихідний день. Дана операція обробляється в робочий час. Рекомендуємо повторно перевірити інформацію в Ощад 24/7. Якщо ситуація не змінилася, будь-ласка, напишіть нам в приватні повідомлення. Інформацію детально перевіримо та надамо зворотний зв'язок.

vadymbanker
vadymbanker
19 вересня 2020, 23:34
Отключение пролонгации отображается на следующий день, так была всегда. Не спешите отключать, так-как при автопролонгацию накидывается надбавка, включить пролонгацию уже потом нельзя..

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / не беріть депозит в ощад24/ не відключається пролонгація