Банк не захищає платежі своїх клієнтів

MachOleg29 15 вересня 2020, 18:39
15 вересня 2020р. з моєї картки Ощадбанку зняли 97 грн. за підписку у Sweet.tw, якою я вже давно не користуюся, без мого відома і згоди. Жодні підтверджуючі смс мені вводити не пропонували, просто взяли і списали кошти, які я довірив банку, а ще це була значна частина мого авансу. Звернувшися до оператора, мені пояснили, що я десь на сайті робив платіж, він зберігся і сайт сьогодні дав запит на списання коштів. Що було далі — вже відома. Без моєї участі списали мої кошти, та й ще безповоротно, бо спеціалісти Sweet.tw не хочуть йти на компроміс, а я навіть секунди нині не покористувався їх послугами. Отакто… Це що виходить, що кожен сайт, на якому я робив хоч колись якісь платежі і на якому збереглися дані моєї картки, подасть запит Ощаду і банк любязно, без мене, спише мої кошти? Ой ні, потрібно тікати від цього банку якнайдалі
16 вересня 2020, 9:45
Доброго дня! Перед підтвердженням операції, Ви повинні ознайомиться з умовами сайту, на якому здійснюєте підписку. Підписка передбачає автоматичне списання коштів з карти, в разі, коли Ви ввели всі дані вашої карти на даному сайті і дали на це згоду. Вам необхідно скасувати підписку для запобігання списання коштів з картки. На жаль, банк не може скасувати підписку, зроблену Вами. З повагою команда Ощадбанку!

15 вересня 2020, 20:36
А теперь вспоминаем платежи в интернете и для чего создается виртуальная карта чтобы у вас лишнего не списало. А теперь поподробней: когда вы вводите данные карты а именно цвц, номер карты, термин действия карты и вводите 4 цифры подтверждения вы добавляете сайт в доверенные и в случае если у сайта есть подписка то он подает запрос на списание денег с карты, если денег на карте нет, то банк на основание мпс дает тех овердрафт на эту сумму. Ознакомтесь с платежами в интернете и как правильно платить. И самый главное, выдолбите у себя в голове. Прежде чем платить в интернете ознакомтесь с правилами, а потом не нойте как маленький ребенок что банк виноват из-за того что вы где-то данные карты поводили. И самое главное правило вам на всю жизнь: НЕЗНАНИЕ ЗАКОНОВ И ПРАВИЛ НЕ ОСВОБОЖДАЕТ ОТ ответственности. и ах да не пытайтесь свое незнание перекинуть на банк, выглядит очень подло.
MachOleg29
MachOleg29
15 вересня 2020, 22:01
Подлецу вАШИ совети до одного места, очень взрослий нашолся, я к вАМ оброщаюся или к банку? Та что вИ вообше возомнили о себе? Идите на Олимп до богов и отдуда учите людей, если все обо всем знаете!
15 вересня 2020, 22:39
Ахах, я указываю Вам на ваши ошибки, в нашем мире это очень полезно и радуйтесь что кто-то вам обьясняет.
19036256
19036256
15 вересня 2020, 23:19
ВЫ ВИНОВАТЫ САМИ, поймите наконец.И нечего винить банк и кидаться на людей, которые в отличии от Вас больше знают.И не без Вашего ведома, а как раз по Вашему не знанию и согласию.Нигде нельзя сохранять номера своих карт.Потому, что Вы даёте согласие, на подписку, на оплату регулярных платежей.Банк Вам ответит тоже самое.

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Банк не захищає платежі своїх клієнтів