Ощадбанк дивує

Ulliia 3 липня 2020, 22:02
03.07.2020 звернулась до відділення банку на Вадима гетьмана 26, де обурило ставлення працівників банку.Спершу мені потрібно було перевипустити зарплатну картку, на що мені повідомили; що за перевипуск картки я повинна заплатити 80 грн в 30 за заблокуваннч старої.Та й ще термін виконання 1,5-2 тижні.

А також друга проблема а мене на рахунки зп та соціальний наклали арешт, так як банк не повідомив виконавцю що дані рах є зп і соціальним. І навіть тоді коли виконавець надіслав постанову до банку про зняття арешту 01.07.2020 року по 03.07 рахунки залишаються заблокованими.А працівники банку в хамській формі говорять про те що вони не знають коли знімуть арешт.щьб звертались до виконавця, хоча при чому тут він, якщо постанова про зняття вже була надіслана їм. Ссилаються на інші підрозділи банку, але назвати вони їх не можуть і хто вони не знають.хто знімає арешт.
6 липня 2020, 11:44
Доброго дня! Будь ласка, напишыть нам до приватних повыдомлень більш детально, хто саме вас обслуговував та що саме вам не сподобалось, або що саме говорив співробітник. Ситуацію обо'язково перевіримо.