Повне невдоволення роботою Ощадбанку

Lana2021 1 квітня 2020, 12:39
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Кам'янецька, 46
01 квітня 2020 року здійснювала оплату судового збору через портал Судова влада України, де з моєї карточки було списано певна сума коштів, однак належним чином не сформована квитанція. В квитанції зазначено суму платежу, рахунки на які здійснено оплату, номер транзакції, зазначено банк АТ «Ощадбанк», будь-які печатки (навіть електронні) відсутні. Прийшовши у відділення банку на Кам'янецькій, 46 м. Хмельницький, аби проставити відмітку банку про те, що кошти проведені банком мені було відмовлено, оскільки це робилось через Судову владу України, то всі претензії до них.
1 квітня 2020, 14:42
Доброго дня.
Якщо після оплати судового збору квитанція не сформавана належним чином, в такому випадку рекомендуємо звернутись до технічної підтримки сайту Судової влади України.

1 квітня 2020, 12:52
На удивление, Ощадбанк оказался прав.
Банк ставит свои подписи и печати заверяя исключительно свои документы.

Максимум, что вы можете «выдавить» из Ощадбанка - выписку по счёту,
где будет зафиксирована, дата и сумма платежа и конечно получатель.
2 квітня 2020, 14:48
Навпаки я не повинна звертатись до технічної підтримки сайту Судова влада України, а звернулась до АТ «Ощадбанку», оскільки саме Ви надаєте цю послугу сплатити онлайн та надаєте платформу за допомогою якої здійснюється списання коштів з мого рахунку на рахунок відповідного суду. І Ви як особа, яка надає послуги повинні забезпечити належну якість цієї послуги, оскільки я не безкоштовно це здійснюю, а сплачую за це комісію банку, то будь-ласкаві, зробити послугу належним чином. У випадку не можливості забезпечити належну якість послуги і належне оформлення послуги, заберіть свою платформу з Сайту Судової влади України та за допомогою іншого банку будуть надаватись послуги належної якості та належного оформлення.
2 квітня 2020, 14:49

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Повне невдоволення роботою Ощадбанку