Дуже цікаво

usik64 16 листопада 2012, 13:25
Дуже цікаво:

на якій підставі нова програма банкоматів ОЩАДБАНКУ не містить закладки про переказ коштів з однієї пластикової картки на іншу? Як тепер здійснювати внесення коштів на такі картки?

Чи планується взвгалі, і — якщо планується — коли, — створення електронної системи платежів від ОЩАДБАНКУ по аналогії, скажімо, з Приват 24 від ПРИВАТБАНКУ? Конкретно цікавить формування інтернет-платежів за банківськими реквізитами отримувача платежу (МФО, ІПН, ЄДРПОУ...). Те збочення, де пропонується користуватися послугами Портмоне.ком, не можна вважати серйозною альтернативою. По-перше, абонплата 9,90 грн. щомісяці, без урахування кількості транзакцій; по-друге, значна обмеженість технічних можливостей цієї системи; по-третє — де система клієнтських скидок / знижок? чому при переказі власних коштів з картки Ощадбанку на таку саму картку Ощадбанку я маю втрачати 9,90?

SIT
SIT
22 грудня 2012, 23:07
Довожу до Вашего сведения, что Ощадный банк в марте месяце запустил СВОЙ процессинговый центр (это то место, где ведутся все операции по платежным карточкам). До этого момента Ощадный банк пользовался услугами стороннего процессингово центра. Будет всё: и карточки 2-4 года, и перевод наличности, и пополнение мобилки, и многое другое. Нужно просто подождать. Как говорится «Москва не сразу строилась.»