Знущання!

VadimMaister 21 червня 2018, 0:39
Доброго дня. Хочу висловити своє обурення відносно відділення в якому обслуговуюсь (с.Софіївська Борщагівка вул.Л.Українки 19. 10026/0834). А якщо бути точнішим, ВАШЕ СТАВЛЕННЯ ДО СВОЇХ ЖЕ СПІВРОБІТНИКІВ. Я стабільно раз в тиждень приходжу у відділення проплачую податки, користуюсь страховими послугами. І кожного разу чую як дівчата, співробітники, до кожного клієнта відносяться з привітністю та намаганням допомогти. З ними приємно працювати, на всі питання дадуть відповідь, перетелефонують, якщо обіцяли. Але обурює мене те, що взимку — холодно у відділенні, як на вулиці, тільки без снігу. Бачив особисто, як дівчата терли руку об руку, щоб зігрітися. Бачу, що на цьому ВАШЕ знущання над працівниками не закінчується! На вулиці літо, спека, температура повітря доходить до 32°С! В приміщенні дихати немає чим, душно, запах не з кращих. Кондиціонера немає, вікна малесенькі, але вони не поліпшують ситуацію — сонячна сторона, та і відкриваються вони на сантиметра 4. Клієнти знаходяться всередньому в приміщенні 30-40 хв., а співробітники — цілий день. Шкода дивитися на них, як в теплиці сидять.
А, ВИ, панове, на яку температуру виставили кондиціонер в своєму офісі? Не знущайтеся над працівниками, виділіть їм кондиціонер та прохолоду у приміщенні!
Прошу дати зворотній зв'язок на електронну пошту vmaster211191@gmail.com
21 червня 2018, 10:56
Доброго дня. З`ясуємо ситуацію. Дякуємо за Вашу небайдужість.

21 червня 2018, 0:48
Поддерживаю…

Устанавливайте кондиционеры в клиентской зоне обслуживания
а не в кабинете у начальника отделения.
R Юрий
R Юрий
21 червня 2018, 13:22
Интересный отзыв, приятно читать о таком неравнодушии.
VadimMaister
VadimMaister
22 червня 2018, 7:27
Скільки часу ВАМ потрібно для прийняття рішення? Не хочу, щоб це все залишилося голослівним.