Мінфін - Курси валют України

Встановити

неправомірність документів для картки киянина. Маніпуляція населенням

×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися
без оцінки
roksollana 15 листопада 2017, 12:54
При спробі переоформити карту киянина в ощадбанку, надають підписувати 2 пакети документів: юридична справа із заявою на видачу картки та приєднання до публічної оферти, — це вважаю правомірним. Другий пакет — кредитна справа із заявою на отримання нульового кредиту. Вважаю не правомірним. На мою реакцію і небажання отримувати кредит і ним користуватися, співробітники сказали, що на таку карту кредитів не дають, оскільки вона дебетна і соціальна. А навіщо тоді заяву на кредит наперед писати? Потім просто сказали,«Підписуй, бо всі підписують». Я вважаю це хамством. І буду надалі оскаржувати так поведінку в інших інстанціях.
Нажаль, держава не надала вибору звернутися до іншого банку з привод оформлення такої картки.
Ощадбанк
Відповідь банку
15 листопада 2017, 15:25
Доброго дня! Підписання договору комплексного банківського обслуговування є обов'язковим для всіх клієнтів і включає в себе, в тому числі, договір на відкриття кредитного ліміту. Він є безкоштовним і може служити просто додатковим резервом коштів на Вашому рахунку. Якщо Ви не бажаєте користуватися послугою, в заяві на відкриття прописується розмір кредитної лінії 0 грн. Якщо кредитну лінію вже відкрито і Ви бажаєте від неї відмовитися, то рекомендовано звернутися до обслуговуючого відділення. Щодо обслуговування під час оформлення картки, то напишіть будь ласка, в особисті повідомлення Ваші ПІБ та контактний номер телефону, адресу відділення в якому Ви відкривали рахунок. Ми з'ясуємо ситуацію.

Коментарі - 2

+
0
roksollana
roksollana
16 листопада 2017, 10:19
#
Дані надіслані, однак реакції від банку — нуль. Думаю цей сайт для того, щоб невдоволені клієнти виговорилися, а не для вирішення проблем та покращення роботи банку.
+
0
Руслан Чацкий
Руслан Чацкий
23 листопада 2017, 22:51
#
Здравствуйте! А какой должна быть реакция, ДКБО есть обязательным к подписанию, исключений нет. Без подписи документов а также подачи своих документов в Ощадбанке можна открыть только одну карту, Prepaid. Тут либо Вы подписываете договор и никакой кредитной линии не будет, либо отказываетесь от КК.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / неправомірність документів для картки киянина. Маніпуляція населенням