Проблеми з політикою керування персоналу

Anna Петрук 21 вересня 2017, 14:32
Добрий день. Для того щоб не було проблем і претензій до роботи менеджерів — потрібно починати по всій Україні звільняти керівний склад, а саме братів і кумів. Взяти на роботу професійних керівників, які направлені на результат роботи. Дивлячись на загнаних менеджерів на відділення хочеться плакати… Люди як з «хреста зняті». Дайте людям на відділення нормальну зарплату і умови праці — а саме якщо людина працює понад норми -доплачуйте їй. Згідно відгуків працівників банку зі всієї України — погане ставлення, не людське ставлення до персоналу відділень. Керуючий склад ставиться до персоналу як до скотини робочої, яку б'ють, а їсти не дають. Коли це все закінчиться, то можливо персонал буде привітний і буде посміхатися. Риба завжди гниє з голови. Ощадбанк стане банком тоді, коли до персоналу на відділенні буде нормальне відношення. Проблема з кадрами буде існувати постійно, поки ви не зміните систему і людей, які нею керують. Дохід банку приносять менеджери на відділеннях. Тому їх потрібно поважати і цінити. Дуже шкода — ремонт на відділеннях зробили, а систему не змінили. І ще одна претензія — чому одні свою зарплату заробляють, а люди, які не приносять дохід банку і не працюють з людьми отримують премії. Пишу від працівників Ощадбанку всієї України. Ми не можемо всіх кормити… Дармоїдів…
21 вересня 2017, 15:53
Доброго дня. Якщо у Вас є конкретні випадки некоректного ставлення керівництва, просимо написати більш детально в особисті повідомлення.

21 вересня 2017, 23:27
Браво. Наконец то уже послышался голос простого народа. Надо начинать не с «новых отделений», а к адекватному отношению к персоналу, тогда не будет ни совка, и ни хамства, на которые так тут жалуются
Anna Петрук
Anna Петрук
23 вересня 2017, 19:51
В Україні якби захищатись права конкретно всіх працівників, то була б не одна судова справа проти Ощадбанку. Почитайте відгуки в Інтернеті людей, які працювали. Чому по Україні така велика текучість кадрів. Невже так багато не компетентних працівників. Конкретно вам ніхто не відпишеться, тому що можна залишитись без роботи. Придивіться камери до скількох працюють люди на відділеннях і зі скількох годин. Напишіть про конкретні випадки — а що це дасть… Правда не на стороні простих працівників…
24 вересня 2017, 15:20
Ощадкасса. Я про это знаю не понаслышке. А вообще за такое, например, на Западе, куда наше «умное» правительство стремится и не доходит со своими взятками и кредитами… за такое сажают, штрафуют и отбирают лицензию. А у нас же «дикий» капитализм и отсюда все проблемы. Надо менять себя и других в первую очередь, а не помещения украшать
27 вересня 2017, 11:04
Це системна проблема Ощадбанку… вони запрошують фахівців з комерційних банків, а потім не знають, що з ними робити… Замість того щоб переймати досвід їх роботи, вони їх намагаються підкорити системі «ощадкаси» з її хворою амбітністю та коронами на головах та дипломами за сумлінність роботи в Ощаді 20-30 років. Шановні..., як можна щось змінити в цьому банку, якщо їм керують, як в головному офісі та і в регіонах на місцях такі «керівники» Поки в жодному регіональному управлінні не залишиться
керівника управління з ощадкаси, нічого там не зміниться!!! Той, хто туди прийшов з комерційного банку, надовго там не залишається, тому що можна на «дурку» потрапити..! Вони там, як з другого виміру!!! І це не смішно, це нібито перший державний банк України...((. Поки туди не прийдуть європейці (про яких вони постійно кричать), нічого не зміниться. Тому що європейці, як побачать такі роздуті штати і неефективний менеджмент… або половину виженутьабо взагалі відмовляться туди йти . Це моя країна, але не мій банк!!! (на превеликий жаль)
27 вересня 2017, 11:10
І який сенс писати в особисті повідомлення банку??? Я пам'ятаю випадок, коли хтось написав про корупцію «кумів-братів» в Луганському ощадбанку (напевно колишній працівник), так я не встиг дочитати, як його видалили
27 вересня 2017, 21:56
Банкер2017. В Ощаде катастрофически не хватает сотрудников!!! Никто, поймите наконец, никто не хочет идти на такие зарплаты и на такие условия труда. + нервотрепка по планам(требования+угрозы+наказания+скандалы клиентов, которым навязывают страховку). А та часть сотрудников обанкротившихся банков, даже и не смотрит в эту сторону, если они не «ответсвенные сотрудники» Дельты и Альфа банка
30 вересня 2017, 21:44
Проблемы с ощадом от ненадлежащей организации работы. И персоналу туго и клиентам.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Проблеми з політикою керування персоналу