Банк кам"яного віку

234967 12 квітня 2017, 21:54
Моя проблема пов«язана з закриттям платіжної картки Ощадбанку. Цю картку MAESTRO я відкрила в райцентрі Черкаської області для відрахування аліментів на утримання доньки від колишнього чоловіка. Термін дії картки закінчився ще в 10 місяці 2016 року і я вирішила її закрити. В Києві звернулася у відділення Ощадбанку на пр. Науки,4. Мені повідомили, що закрити цю картку я можу лише у місці, де вона була відкрита. Ту саму нісенітницю повідомили оператори прямої лінії, на яку я зателефонувала. На картці грошей немає. Чому я повинна їхати на Черкащину, де не проживаю вже 5 років, щоб її закрити, витративши при цьому 300 гривень на дорогу і день на поїздку? Чому в таких банках як Аваль або Приватбанк немає проблем з операціями по закриттю-відкриттю-продовженню терміну дії платіжних карток. Ощадбанк- державний банк і повинен бути прикладом для інших банківських установ, витрачати кошти на модернізацію установи, комп»ютерних програм і методів обслуговування населення, клієнтів, а не чартерні рейси персоналу і ванни з шампанським. Україна прямує в Євросоюз. Хто її там чекає з такими відсталими технологіями? Складається враження, що Ощадбанк підтримує федералізацію України, якщо я в Києві не можу отримати інформацію про свою картку, відкриту на Черкащині і провести операцію її закриття в Києві.
13 квітня 2017, 9:48
Добрий день. Станом на сьогодні картковий рахунок можна закрити виключно в обслуговуючому відділенні.

Vano1717
Vano1717
15 квітня 2017, 22:34
1. Ви можете відключити додаткові послуги(смс-банкінг) для того щоб не було заборгованостей.
2. Маєте змогу не продовжувати термін дії ПК, згідно договору рахунок закривається автоматично якщо ПК не було продовжено( на практиці це декілька місяців, до року).
3. Можна, також, звернутись в обласне управління і з співробітниками уточнити можливість відправки запиту на ваше обслуговуюче відділення про закриття КР.

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку