Ощадбанк продовжує обманювати людей

Nazar V 25 січня 2017, 9:51
Дуже неприємні враження від обслуговування в Ощадбанку. Працівник банку свідомо обманув мою маму під час відкриття валютного депозиту. Несеш свої кровні на збереження в банк, який обіцяє «допомогти і навчити», а його працівники брешуть не червоніючи. Обіцяли можливість зняття депозиту у будь-якому відділенні по Україні. Але коли дійшло до діла, то виявилось, що депозит можна зняти лише в області, де відкривали депозит!!! Які ж це геніальні керівники банку повинні були бути, щоб придумати таке обмеження і заставляти людей їздити через півкраїни за грішми. Не дивно, що ніде на сайті Ощадбанку не вдалося знайти приклад депозитного договору, адже такі ідіотські обмеження соромно показувати потенційним вкладникам. Нікому не рекомендую вкладати гроші у Ощадбанк, адже вас тем обдурять та ще й відмовлятимуться повертати ваші гроші.
25 січня 2017, 17:31
Добрий день. Депозит обслуговуюється на основі договору, який підписує клієнт. Оригінал договору видається кожному клієнту. Є можливість зарахування коштів на кратковий рахунок по закінченню депозитного договору — це обумовлюється при відкритті.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощадбанк продовжує обманювати людей