Отримати «Картку киянина»

Александр Назаренко 14 грудня 2016, 14:53
Відділення за адресою: Київ, вул. Червоноткацька, 35
Замовив «Картку киянина» у відділенні Ощадбанку на вул. Бальзака,42/20. За кілька днів до призначеного дня отриманання картки відділення зачинилось на ремонт. В колл-центрі Ощадбанку повідомили, що в таком разі необхідно звертатись до регіонального відділення на вул. Червноткацькій,35. Дали телефон 044-55-82-407. За цим номером дзвонити рівнозначно, що головою об стінку. Питання: де отримати замовлену «Картку киянина»?
14 грудня 2016, 15:10
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Віділення перїхало за адресою пр-кт Маяковського Володимира, 63/12 тел. 044 5300276. Вам необхідно звернутись туди.

Александр Назаренко
Александр Назаренко
14 грудня 2016, 15:28
Благодарю за оперативный ответ, но опять — мимо. Я был в указанном отделении Ощадбанка, но администратор мне ответила, что они занимаются толькро депозитами переехавшего к ним отделения. «Картками киянина» они не занимаются. Куда мне теперь оьбращаться? На сегодня у меня есть координаты трех отделений: пр.Маяковського,63/12, пр. Маяковского,45 и ул.Красноткацкая,35. Мне метаться между ними или, все-таки, Ощадбанк найдет мою карточку?: