Звонок деб...ла

132graf 16 листопада 2016, 18:52
Сьогодні мені зателефонував «начальник по безопасности Киевского центрального отделения на Грушевского 15» з телефону 099-148-00-79 і наполегливо вимагав сказати: — «есть ли у Вас карточка Ощадбанка?». Відповів «конечно». Тоді він почав уточнювати — «когда Вы последний раз проводили операции по ней в отделении?». Порадив йому розмовляти на українській мові, а якщо його цікавить така інформація нехай звернеться у відділення і там йому нададуть, якщо він має на це право, відповідь. Страхав, що заблокує картку. В кінці кінців я на чистій російській мові «послав його в *** » і виключив телефон.
Виявилось. 1. Дзвонив мені не на номер телефону який є в Ощадбанку (в телефоні вставлено 2 сімки і я не бачив на який № дзвінок). 2. на Грушевського 15 немає відділення Ощада. Питання. ЩО ЦЕ БУЛО???? Ваші версії і версія Ощадбанку????

иванов Ivanov
иванов Ivanov
16 листопада 2016, 19:10
Можливо це шахраї?
16 листопада 2016, 20:34
Теж так подумав.

Але він не назвав відділення мого обслуговування, а я не уточнював, не дійшло  і до інформації щодо картки./>
 />
16 листопада 2016, 21:24
Федоре, це шахраї. Ні в якому разі жодних персональних данних та подробиць. Нехай у базі вишукують, якщо мають туди доступ. А так не треба залякувати вчених! І зазвичай якщо хтось зі співробітників і телефонує, то лише на зазначений Вами у договорі або заяві номер телефону і зі стаціонарного номеру.
manson
manson
16 листопада 2016, 21:35
Ну жулики звонили скорее всего, только чем вам не нравится могучий русский язык? Ник нейм то у вас ведь русский.
17 листопада 2016, 7:43
Навпаки, російська мова дуже подобається, так як багато років жив у російсько-мовних регіонах (Одесі і Криму).
17 листопада 2016, 21:02
Документація має бути на державній (тобто українській) мові. З цього питання не маю жодних заперечень.
Ella311
Ella311
21 листопада 2016, 16:06
Служба безопасности  никогда не звонит своим клиентам!!! Это мошенники!!!