Соціальна картка киянина і шахрайство від ощадбанка - продовження

zavirjuha 13 жовтня 2016, 13:25
Продовження історії
minfin.com.ua/company/oschadbank/review/104611/
minfin.com.ua/company/oschadbank/review/104650/
На моє зауваження, що я вчора був в УПСЗН і власними очами бачив, що моя пільга ними зареєстрована в Процесинговому центрі, Ви мені відповідаєте:
«Банк не має право відкривати картки безкоштовно, якщо не отримує відповідного підтвердження від УТСЗН».
У мене є не лише документ на пільгу, а і код реєстрації моєї пільги в Процесинговому центрі, який підтверджує, що інформація про неї вам доступна!
Поряд з тим, що «багато клієнтів, які замовили Картки Киянина через сайт або відділення і отримали картки по ТП«Соціальний»» я залишився без неї. Я виконав вашу інструкцію: «зверніться в УПСЗН» і переконався, що підтвердження є. І отримую формальну відповідь, що «Банк не має права» якогось. Але банк має обов’язок при підтвердженні випускати карту з ТП«Соціальний» і цього не робить. Ось саме на це запитання я хотів би отримати відповідь: що робити мені у такій ситаціїї? Можу я отримати карту з ТП«Соціальний», якщо підтвердження від УПСЗН є і я маю код його реєстрації в процесинговому центрі, а мені відкрили карту з ТП«Стандартний».
13 жовтня 2016, 14:40
В данному випадку Вам необхідно звернутись у відділення Банку, надати підтвердні документи співробітнику Банку — на основі цих данних Вам зможуть оформити картку Киянина по ТП «Соціальний».

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Соціальна картка киянина і шахрайство від ощадбанка - продовження